reis naar italie met caravan door Zwitserland

, gerda
7-3-2010, 14:48 uur

wie kan mij vertellen of het met de caravan makkelijk te bereiken is. Ik heb een hekel aan bergen, steil en langzaam en net boven kunnen komen met auto en caravan. Nu zijn we al wel naar Zuidfrankrijk geweest, over Lyon, route du Soleil. Dit was op zich prima te doen met wel wat hele lange stijgers en ook flink trekken. Dit jaar leek het ons wel leuk om naar Italie te gaan maar zie er enorm tegenop door Zwitserland. Wie o wie kan mij hier wat meer over vertellen...!! (we hebben een 'normale' auto met een 4.30 caravan, max 1000 kg)

reageer op dit bericht in het forumstuur een privé-bericht naar gerda

Re: reis naar italie met caravan door Zwitserland

, MM
7-3-2010, 15:06 uur

Je zou ook via Oostenrijk naar Italië kunnen gaan, je gaat dan over de Brennerpas maar dat stelt niets voor. Als je in de zoekfunctie van dit forum b.v. 'Zwitserland' of 'Brenner' intypt krijg je heel veel informatie. Succes!

reageer op dit bericht in het forum

Re: reis naar italie met caravan door Zwitserland

, BasP
8-3-2010, 9:09 uur

Mwoa, de hoofd autobahn (via de Gotthard) stelt niet zoveel voor hoor. Het is een hele lange flauwe klim tot maar een meter of 1100 hoog. Het hele stuk is snelweg, dus geen haarspeldbochten en dat soort ongein, je kan gewoon met 90 op cruise control de berg op.

Veel plezier dus !

BasP (Zurich)

reageer op dit bericht in het forum
terug

Reageer


Het bericht waarop je wilt reageren:



Onderwerp (verplicht, typ het onderwerp van je reactie in):


Bericht (verplicht, maximaal 5000 tekens):


Naam (verplicht):


E-mail (als je dit invult kunnen mensen rechtstreeks op je reageren, maar je e-mailadres komt niet op de site te staan):


Laat het mij via email weten, als er een reactie wordt gepost bij dit onderwerp.
Laat het mij altijd via email weten, als er in dit forum geschreven wordt.
Ik ontvang graag aanbiedingen en nieuws over Italië, plaats mij op de mailinglijst van het Italieforum

  


terug